Uncategorized Ειδήσεις

Καταρτίστηκαν οι συνδυασμοί και υποβλήθηκαν οι υποψηφιότητες στο Πρωτοδικειο Ορεστιάδας

Την Κυριακή 5 Μαΐου έληξε η προθεσμία για την επίσημη υποβολή των υποψηφιοτήτων στις αυτοδιοικητικές εκλογές, οπότε όλοι οι συνδυασμοί των δήμων και των περιφερειών είχαν τη δυνατότητα να καταθέσουν τα ψηφοδέλτιά τους προς έγκριση έως τα μεσάνυχτα της ίδιας μέρας.

Έτσι και στο Πρωτοδικείο Ορεστιάδας έσπευσαν οι επικεφαλής των συνδυασμών με συνεργάτες τους, προκειμένου έγκαιρα να υποβάλουν τις υποψηφιότητές τους, τόσο από το Δήμο Ορεστιάδας όσο και του Διδυμοτείχου.

Συγκεντρώσαμε εδώ όλα τα ψηφοδέλτια των συνδυασμών, έτσι όπως υποβλήθηκαν προς έλεγχο στο Πρωτοδικείο Ορεστιάδας, και μπορείτε να δείτε αναλυτικά τους υποψηφίους δημοτικούς και τοπικούς συμβούλους των δύο δήμων του βορείου Έβρου με αλφαβητική σειρά.


ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ  ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ : 167 Υποψήφιοι σύμβουλοι

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ  ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΚΑΖΑΚΗ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΛΕΝΤΖΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΟΥΤΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΛΑΣΙΟΥ
ΜΑΝΤΗ  ΜΑΡΙΝΑ  του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ
ΜΑΡΑΣΛΗΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΡΜΑΝΛΙΔΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ  ΣΑΡΑΝΤΗΣ  του  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΖΗΣΙΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΙΔΗΣ   ΣΑΡΑΝΤΗΣ  του  ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ  ΑΡΧΟΝΤΗΣ (ΑΚΗΣ)  του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ
ΒΑΡΣΑΜΑΚΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΒΑΡΣΑΜΑΚΗ
ΓΑΒΡΙΗΛΑΚΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  του  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΓΚΑΚΙΔΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΖΑΧΑΡΗ  ΖΗΝΟΒΙΑ (ΖΗΝΑ) του    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΖΕΛΕΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΖΗΣΟΓΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΒΑΪΟΥΛΑ   του   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του   ΚΑΛΟΥΔΗ
ΚΕΣΟΥΔΗ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΙΗΓΜΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΝΣΟΛΙΔΟΥ  ΑΘΗΝΑ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΥΡΟΥΔΕΡΕΚΗ  – ΚΑΣΤΩΡΗ  ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΑΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   του   ΜΙΧΑΗΛ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ( ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ) του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ   ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΜΙΧΑΗΛ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΕΤΡΕΣΗ  ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΘΕΟΠΟΥΛΑ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΠΟΥΖ  ΙΜΠΡΑΜΟΓΛΟΥ  ΦΕΡΔΙΝ του ΧΑΜΔΗ
ΤΣΙΑΤΑ  ΕΛΕΝΗ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ   του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΥΜΠΑΝΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΟΥΚΙΔΗΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  (ΖΕΡΒΑΣ) του  ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ  του  ΣΙΔΕΡΗ
ΔΕΛΗΔΗΜΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΗΛΙΑ
ΚΕΡΑΜΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ  του ΔΑΝΙΗΛ
ΜΠΑΞΕΒΑΝΙΔΟΥ – ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΙΑΦΚΑΛΟΖΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΣΙΣΚΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΜΙΧΑΗΛ
ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ  ΠΕΤΡΟΥΛΑ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ  ΒΥΣΣΑΣ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΒΥΛΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΚΑΒΥΛΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ   ΧΡΥΣΗ   του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΛΙΑΔΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΝΑΚΙΔΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΑΠΑΡΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
ΑΓΓΕΛΤΣΙΔΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΚΟΥΤΖΕΡΗ  ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΣΠΑΡΙΔΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΠΡΑΝΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑΝΝΑ του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΤΖΙΑΜΑΛΙΔΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΝΕΑΣ  ΒΥΣΣΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΝΕΑΣ  ΒΥΣΣΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΝΟΥ
ΚΑΝΙΔΟΥ  ΕΥΘΑΛΙΑ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΤΣΙΔΗΣ  ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ  του ΖΗΣΗ
ΠΕΝΤΙΔΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του  ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΙΔΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΡΙΖΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΡΙΖΙΩΝ
ΔΗΜΟΥΔΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ   του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΚΕΜΑΝΕΤΖΗ  ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΙΟΛΕΣ  ΒΛΑΔΙΜΟΙΡΟΣ  του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΑΚΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΤΕΡΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΣΤΕΡΝΑΣ
ΑΜΟΥΤΖΙΑ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΡΡΑΣ  ΔΗΜΟΣ  του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΥΡΜΠΕΣΗ  ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ
ΝΤΙΝΟΥΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΖΩΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΖΩΝΗΣ
ΚΑΡΑΝΤΑΤΗ  ΜΑΡΙΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΤΙΣΛΙΔΗΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΖΕΓΚΟΖΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ  του  ΠΑΣΧΑΛΗ
ΤΖΙΡΟΥΔΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΥΔΗ  ΕΙΡΗΝΗ  του  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ  ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ  του ΑΓΟΡΑΣΤΗ
ΠΑΛΙΟΥΡΓΙΩΤΗΣ  ΡΑΦΑΗΛ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΙΩΠΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΓΚΑΓΙΑΣ   ΠΕΤΡΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΟΓΟΤΣΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΙΝΑΠΙΔΟΥ  ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΑΛΙΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΥΡΜΠΑΚΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΒΑΛΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΒΑΛΤΟΥ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΖΑΡΑΚΗ  ΑΝΤΩΝΙΑ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΟΥΡΔΑΛΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΦΩΤΙΟΥ
ΠΑΣΣΙΑ   ΕΛΕΝΗ  του  ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΤΣΑΝΑΚΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΟΥΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΘΟΥΡΙΟ
ΜΠΟΝΤΣΙΔΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΠΟΤΣΙΟΓΛΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΥΡΛΙΔΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΚΕΝΔΕΡΛΗ  ΕΛΕΝΗ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΑΚΙΡΔΙΚΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  του   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΝΕΟΥ  ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΝΕΟΥ  ΧΕΙΜΩΝΙΟΥ
ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του ΑΡΧΟΝΤΗ
ΖΑΧΑΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ του  ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΚΥΡΤΣΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  του   ΠΑΣΧΑΛΗ
ΦΩΤΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΦΩΤΙΔΟΥ   ΑΝΝΑ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΔΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΪΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΛΥΜΠΕΡΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΑΛΑΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ
ΒΟΥΛΟΤΑΚΗΣ   ΖΑΧΑΡΙΑΣ   του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΕΣΚΙΝΗ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΛΤΙΔΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ   ΖΗΣΗΣ  του  ΙΩΑΝΝΗ
ΡΕΤΣΙΔΟΥ   ΕΥΔΟΚΙΑ  του  ΧΡΗΣΤΟΥ
ΡΥΖΙΩΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΑΡΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΧΡΗΣΤΟΥ  ΠΕΤΡΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΡΖΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΑΡΖΟΥ
ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ  του  ΗΛΙΑ
ΠΑΡΑΣΧΙΔΗΣ   ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ  του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΑΚΑΛΙΔΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ  του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΖΕΛΕΠΗΣ  ΣΙΔΕΡΗΣ   του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΖΩΡΤΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΙΑΚΩΒΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΔΙΚΑΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΔΙΚΑΙΩΝ
ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΥΡΟΥΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΠΙΤΣΑΚΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ  (ΣΑΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΟΥ  ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΟΜΑΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΚΟΜΑΡΩΝ
ΑΡΧΟΝΤΟΓΛΟΥ   ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ  του  ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΔΕΛΗΚΩΣΤΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΖΑΠΑΡΤΑ  ΜΑΡΙΑ  του  ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΕΣΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ   ΣΟΥΛΤΑΝΑ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΛΑΤΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΠΛΑΤΗΣ
ΓΚΑΪΔΑΤΖΗ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ  του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΠΕΖΥΡΓΙΑΝΝΙΔΟΥ  ΣΜΑΡΩ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΚΑΡΛΙΔΗΣ  ΖΗΣΗΣ  του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΤΖΕΛΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΤΕΛΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΠΤΕΛΕΑΣ
ΔΗΜΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΘΕΟΧΑΡΗ
ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ  ΣΤΕΛΛΑ  του  ΘΕΟΧΑΡΗ
ΚΩΣΤΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΛΕΠΙΔΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΠΗΛΑΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΣΠΗΛΑΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ  του   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΝΤΟΥΡΑΝΙΔΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΜΑΚΗ  ΑΡΙΣΤΕΑ  του  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

=======================================================================================

ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ “Είναι στο χέρι μας”:62 Υποψήφιοι Σύμβουλοι

Υποψήφιος Δήμαρχος ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Εκλογική περιφέρεια Βύσσας
ΔΕΜΕΡΔΕΣΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΕΜΙΣΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΣΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΕΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΤΑΝΤΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΟΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Κυπρίνου
ΣΙΩΠΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΑΣΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΧΑΤΖΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ορεστιάδας
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΓΓΕΛΑΚΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΒΛΑΔΕΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΙΑΝΝΕΛΟΥΔΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΚΑÏΔΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ συζ. ΙΩΑΝΝΗ
ΔΕΛΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΘΩΜΑÏΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΕΣΚΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ
ΚΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΠΙΜΠΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΤΟΥΝΑ ΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΕΡΕΝΤΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΡΑΛΛΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΣΚΕΡΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ του  ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΖΙΡΑΤΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΑΚΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΤΣΙΦΟΥΝΤΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
ΧΑΡΑΚΟΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΙΤΣΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΗΜΕΡΟΥΔΑ (ΣΗΜΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΟΥΣΕÏΝΟΓΛΟΥ ΡΕΤΖΕΠ του ΧΟΥΣΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Τριγώνου
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΛΥΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
ΜΠΕΖΙΡΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΚΛΑΒΟΥ ΟΛΓΑ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
ΤΡΙΓΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
ΧΑΝΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΨΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική κοινότητα Ορεστιάδας
ΑΓΓΕΛΑΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΒΕΝΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΑΡΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΦΡΑΝΤΙΣΕΚ
ΚΑΡΑΒΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΟΥΚΛΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΟΥΦΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ του  ΠΑΣΧΑΛΗ
ΠΡΕΜΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΣΚΛΑΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΖΟΤΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

====================================================================================

«ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΩ»: 142 Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΟΜΠΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΕΣΟΓΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΥΜΠΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
ΛΟΓΑΡΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΣΑΡΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΙΔΗΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΟΥΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΗ
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΟΥΣΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΧΡΟΝΗΣ) ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ
ΔΡΟΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΡΟΣΟΥ
ΕΛΜΑΖΟΥΔΗΣ ΛΟΓΑΡΙΝΟΣ (ΝΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΖΗΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΕΡΕΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΛΟΚΑΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΝΕΡΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΤΓΚΑΡ ΤΟΥ ΤΕΛΜΑΝ
ΝΤΙΝΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ
ΟΡΦΑΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ) ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΕΙΡΗΝΑΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΣΑΚΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΙΒΒΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΣΚΕΡΛΕΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΑΝΑΒΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
ΦΡΑΓΚΟΥΔΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΖΗΣΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ
ΚΑΨΑΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΣΙΡΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΖΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΖΗΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΦΑΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΙΛΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΟΔΑΤΖΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΜΠΡΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΑ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΖΑΠΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΚΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΕΤΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ
ΠΕΤΡΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΕΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΓΚΟΥΛΙΟΥΔΗ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΣΑΚΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΧΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΑΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΚΙΟΤΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΕΛΗΔΗΜΟΥ ΜΕΝΕΞΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΧΙΑΔΟΥ ΕΥΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΟΥΣΠΕΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΗ
ΜΑΡΙΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΙΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΔΗΜΙΣΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΚΥΡΟΥ
ΚΙΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΠΟΪΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ
ΝΙΚΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΤΑΝΑΣΩΦ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΤΟΥ ΓΚΟΣΣΟ
ΚΟΥΚΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΟΥΜΠΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΚΥΡΜΑΝΗ ΤΡΙΑΔΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΜΕΝΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΑΤΣΙΑ ΡΕΓΚΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΕΝΤΙΦΡΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΡΟΥΜΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΤΟΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΑΡΦΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΜΕΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΙΧΑΗΛΟΒΑ ΜΑΡΙΕΛΑ ΤΟΥ ΑΝΤΟΝ
ΠΟΥΛΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΕΖΗ
ΣΚΑΡΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΦΩΤΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΕΛΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΔΑΥΤΣΙΔΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΒΑΪΛΕΖΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΛΥΜΠΕΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΙΚΑΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΣΙΚΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΗΛΑΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΛΥΜΠΕΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΠΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΧΑΜΠΑΡΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΨΕΙΡΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΡΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΛΑΣΑΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΚΑΛΥΜΠΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΖΗΣΙΔΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΥΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΤΙΝΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΣΙΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΑΚΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΓΟΔΟΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΟΜΠΑ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΖΕΜΠΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΚΕΛΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

===============================================================================================

Λαϊκή Συσπείρωση Ορεστιάδας: 35 Υποψήφιου Συμβουλοι
Ζαλουφλής Κωνσταντίνος του Δημητρίου Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Βύσσας

1)Γκεργκίδου Χρυσή του Δημητρίου – Αγρότης

2)Γκουτζέρη Σιδερή του Σωτηρίου – Συνταξιούχος περιφερειακή υπάλληλος

3)Ζαφειρούδης Απόστολος του Γεωργίου – Οικοδόμος

4)Καϊκλής Στυλιανός του Γεωργίου – Αγρότης

5)Κουπαντσέλη Ευφροσύνη του Δημητρίου – Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

6)Ντολής Γεώργιος του Αποστόλου – Ελεύθερος επαγγελματίας

7)Τσολακίδης Νικόλαος του Γεωργίου – Γυμναστής

 

Εκλογική Περιφέρεια Κυπρίνου

8)Λαμπριανίδου Ελευθερία του Ηλία – Υποψήφια διδάκτωρ, Μοριακή Βιολόγος

9)Μπεχτσούδης Άγγελος του Πέτρου – Γεωπόνος

 

Εκλογική Περιφέρεια Ορεστιάδας

10)Αντωνιάδης Χρήστος του Άγγελου – Οικοδόμος

11)Βαρσαμίδου Αποστολία του Βαρσάμη – Συνταξιούχος

12)Γιαβούδης Χριστόδουλος του Γεωργίου – Ταχυδρομικός υπάλληλος

13)Γκατζίδης Σταμάτιος του Χρήστου – Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

14)Γκατζίδου-Καλαϊτζίδου Μαρία του Βασιλείου  – Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

15)Δημαρέλη Ελευθερία του Αχιλλέα – Ελεύθερη επαγγελματίας

16)Ζησίδης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου – Κτηνοτρόφος

17)Ζησίδου Δήμητρα του Κωνσταντίνου – Εκπαιδευτικός

18)Καλκανίδης Κωνσταντίνος του Δημητρίου – Ιδιωτικός υπάλληλος

19)Καλπακίδου Αναστασία του Αποστόλου – Ιδιωτική υπάλληλος

20)Κώστογλου Αντωνία του Κωνσταντίνου – Φοιτήτρια

21)Μαλλιακούδης Εμμανουήλ του Ζήση – Εκπαιδευτικός

22)Μαργαριτίδου Σοφία του Ιωάννη – Εργοθεραπεύτρια

23)Μεταξενίου Ειρήνη του Ιωάννη – Ιδιωτική υπάλληλος

24)Μπακάλης Αθανάσιος του Παναγιώτη – Αγρότης

25)Μπεχτσούδης Βασίλειος του Πέτρου – Φοιτητής

26)Ντεμάδης Ζήσης του Στέργιου – Συνταξιούχος οικοδόμος

27)Πηλιγκός Κωνσταντίνος του Κυριάκου – Αγρότης

28)Συγκούνας Απόστολος του Παναγιώτη – Μεταπτυχιακός φοιτητής

29)Χατζημαλούσης Αθανάσιος του Νικολάου – Ιδιωτικός υπάλληλος

30)Χρυσαφίδου Δήμητρα του Παναγιώτης – Γιατρός

 

Εκλογική Περιφέρεια Τριγώνου

31)Ζησίδης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη – Αγρότης

32)Κερφελεκίδου Ζωή του Χρήστου – Αγρότης

33)Κυρκούδης Γεώργιος του Παναγιώτη – Ιδιωτικός υπάλληλος

34)Μπακάλη-Καφά Αναστασία του Δημητρίου – Αγρότης

35)Πατελούδης Βασίλειος του Κωνσταντίνου – Οικοδόμος

 

==============================================================================================

 

Δυναμικά Μπροστά:40 Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Σιανκούρης Παναγιώτης του Γεωργίου (υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Βύσσας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά) Ασμανίδης Κωνσταντίνος του Αποστόλου
Ασμανίδου Μαρία του Ευαγγέλου
Γκογκίδης Κωνσταντίνος του Πέτρου
Καζάκης Στέργιος του Νικολάου
Κιοτσίκης Αντώνιος του Κωνσταντίνου
Μεντογιάννη Μαρία (Μάνια) του Αδαμαντίου
Μπουρμά Κυριακή του Χρήστου
Σαραντίδης Ανδρέας του Ιωάννη
Τσιούνης Κωνσταντίνος του Δημητρίου

Εκλογική Περιφέρεια Κυπρίνου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά) Ρυζιώτης Κωνσταντίνος του Αγγελή
Σαράντης Πέτρος του Στεφάνου

Εκλογική Περιφέρεια Ορεστιάδας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)
Αμαξόπουλος Αλέξανδρος του Σωτηρίου
Γκιζάνης Βασίλειος του Δημητρίου
Δραχτίδης Παντελεήμων του Δημητρίου
Δρυμάκη Ευαγγελία του Ανδρέα
Θωμαΐδου Άννα του Γεωργίου
Καδοπούλου Μαρίνα του Αναστασίου
Καρράς Ιωάννης του Γεωργίου
Κατήρης (Μπλακ) Κωνσταντίνος του Χρήστου
Καϋμακάμης Αθανάσιος του Δημητρίου
Κελεσίδου Διαμαντούλα του Δημητρίου
Κωνσταντινίδου Τριάδα του Κωνσταντίνου
Μπαξεβανίδης Παναγιώτης του Ιωάννη
Νάνου Αικατερίνη του Βασιλείου
Πεχλιβανίδης (Πεχλές) Δημήτρης του Στέργιου
Πολυμένος Στέφανος του Δημητρίου
Πολυσίου Αθανάσιος του Βασίλειου
Σαπαρίδου Χρυσούλα του Δημητρίου
Στεφανόπουλος Πασχάλης του Ιωάννη
Στυφούδη Βασιλική του Ηλία
Τσονίδης Χρήστος (Τάκης) του Γεωργίου
Χαρίτου Μαριάνθη του Βασιλείου
Χατζησιμωνιάν Μαρίνα του Σερκίζ
Χατζής Ιωάννης του Εμμανουήλ

Εκλογική Περιφέρεια Τριγώνου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά) Γεωργακίδης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
Κωστίδου Σταμούλα (Σταματία) του Στρατή
Παλιακούδη (Δημάκη) Σταμούλα του Ηλία
Πετράς Κυριάκος του Κωνσταντίνου
Σίσκογλου Χαρίκλεια του Ιωάννη

 

=======================================================================================================

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ: 45 Υποψήφιου Σύμβουλοι
ΚΑΖΑΛΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΥΣΣΑΣ
ΜΗΝΑ ΦΑΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΙΧΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΖΙΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
ΑΞΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΙΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΓΚΟΓΚΟΥΑ ΕΓΚΝΑΤΕ (ΣΤΑΥΡΟΣ) του ΒΑΖΑ
ΗΛΙΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΙΣΜΑΗΛΟΓΛΟΥ ΣΙΝΑΝ του ΖΕΚΙΜΙΡΕΝ
ΚΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΙΣΗ
ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΛΕΜΟΝΑΚΗ ΣΑΡΑΝΤΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΑΖΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΝΙΣΟΥΔΗ ΤΡΙΑΔΑ του ΠΑΥΛΟΥ
ΝΤΕΦΟΥΔΗ ΜΑΡΘΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
ΠΕΤΡΕΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΟΤΣΟΛΙΔΟΥ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ (ΖΟΥΜΠΙ) του ΙΩΑΚΕΙΜ
ΡΟΔΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΚΕΡΛΕΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΚΕΡΛΕΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΣΙΦΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΧΕΛΙΤΖΕ ΙΓΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ
ΓΚΑΪΔΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΣΙΔΕΡΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΕΖΙΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΣΑΜΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΨΕΙΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ του ΔΗΜΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΓΚΑΪΔΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΗΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΓΥΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ
ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΥΟΛΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΣΑΡΓΚΣΙΑΝ ΤΖΙΟΥΝΙΚ του ΣΑΜΒΕΛ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ:111 Υποψήφιου Σύμβουλοι
ΤΟΚΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Διδυμοτείχου
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΒΑΪΤΣΗ
ΑΣΤΡΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ
ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΟΥ ΒΕΡΓΙΝΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΚΑΪΔΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΚΑΤΣΙΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΓΚΟΥΡΛΟΥΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΕΛΗΠΟΥΤΟΥΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΔΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΕΣΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΥΜΠΕΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΑΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ (ΤΙΤΟΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΑΙΜΙΛΙΟΥ ΜΑΝΑΚΑ ΜΠΡΟΝΤΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΜΕΡΤΖΑΝ ΑΛΗΣ του ΙΜΠΡΑΗΜ
ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΠΑΝΔΙΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΝΕΡΑΝΤΖΗ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΡΙΒΑΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
ΠΑΡΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΔΗΜΟΥ
ΠΡΙΓΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΑΡΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΣΙΑΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΔΕΛΧΑΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΤΟΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΣΙΑΓΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΣΙΜΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΧΑΤΖΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΛΑΣΑΚΟΥΔΗ ΧΡΥΣΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μεταξάδων
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΗΡΓΚΙΖΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΣΙΔΗΡΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΤΕΡΤΣΟΥΔΗ ΒΕΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΣΙΠΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Αλεποχωρίου
ΚΙΟΡΣΑΛΗ ΧΑΣΑΝ του ΤΑΧΗΡ
ΛΑΤΗΦΟΓΛΟΥ ΣΑΜΠΡΙΕ του ΡΕΜΖΗ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΝΑΚΟΥΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΠΡΑΓΚΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΟΛΟΠΟΒΑ ΟΞΑΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΤΡ

Κοινότητα Ασημενίου
ΓΟΥΔΟΥΣΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΤΑΛΑΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
ΣΚΟΜΠΡΙΔΟΥ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΣΟΜΠΑΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Κοινότητα Διδυμοτείχου
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΚΟΥΝΤΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΔΟΥΑΝΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΙΠΤΗ ΣΕΡΙΦ του ΜΕΧΜΕΤ
ΚΟΥΡΔΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΟΥΣΤΑΝΟΓΛΟΥ ΝΑΖΙΕ του ΣΑΛΙΑΝΤΙΝ
ΣΑΡΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΙΑΝΤΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Κοινότητα Δόξας
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΒΑΪΤΣΗ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΛΟΓΑΡΝΟΥΔΗ ΠΑΓΩΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΟΒΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Ελαφοχωρίου
ΔΟΛΑΠΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΚΕΙΜ
ΣΥΡΙΤΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
ΤΣΟΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΦΟΥΤΣΙΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Ελληνοχωρίου
ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΟΓΑΝΤΖΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΜΟΔΕΣΤΟΥ

Κοινότητα Κυανής
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΕΜΙΣ του ΜΕΧΜΕΤ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΙΠΤΗ ΣΙΝΙΑΛ του ΜΕΧΜΕΤ
ΜΠΟΓΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΔΑΜ
ΜΠΟΥΧΟΥΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΤΕΜΕΡΤΖΗ ΖΕΪΝΕΠ του ΑΧΜΕΤ

Κοινότητα Πετράδων
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Ποιμενικού
ΑΓΙΟΠΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΖΑΜΠΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΛΑΜΠΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΥΔΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ συζ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΡΙΓΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Κοινότητα Πυθίου
ΓΟΥΔΕΤΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΙΤΣΗ
ΚΑΡΑΦΕΪΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΛΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΟΛΥΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΟΛΥΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Κοινότητα Σιτοχωρίου
ΑΛΕΞΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΔΙΓΓΕΛΟΥΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΚΑΚΑΛΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΑΥΡΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΠΑΜΠΑΚΟΥΔΗ ΜΑΡΘΑ συζ. ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Σοφικού
ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ
ΛΥΜΠΕΡΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΤΕΒΡΙΣΑΣΒΙΛΗ ΜΕΒΛΟΥΝΤΗ του ΡΟΜΠΕΡΤ
ΟΥΖΟΥΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

=======================================================================================================

Δέσμευση Ανάπτυξης:68 Υποψήφιου Σύμβουλοι
ΠΑΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΗΛΙΑ Υποψήφιος Δήμαρχος

Α.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι )
ΒΑΪΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΓΙΑΪΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΚΙΝΤΙΔΟΥ ΤΡΙΑΔΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΟΥΔΗ ΞΑΝΘΟΥΛΗ ΖΗΣΟΥΛΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ
ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΑΝΟΓΛΙΔΗΣ ΒΑΪΤΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΔΕΛΗΝΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΖΟΜΠΟΥ ΑΪΣΕ του ΒΑΣΦΗ
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΕΣΚΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΡΔΕΛΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ
ΜΕΜΕΤΟΓΛΟΥ ΟΡΧΑΝ του ΦΙΚΡΕΤ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΙΚΟΛΕΝΤΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
ΠΑΤΣΟΥΡΙΔΟΥ TΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΟΥΡΓΙΑΖΗ ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΟΛΑΚΟΥΔΗΣ ΒΛΑΣΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΕΝΕΤΗ
ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΪΤΣΗ
ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΟΥ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΖΙΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΤΣΙΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΩΤΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΠΕΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΗΣΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
ΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΙΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΟΛΑΠΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΚΕΙΜ
ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΟΥ
ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΟΥΡΓΙΑΖΗ ΧΡΥΣΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ Κοινότητα ΑΛΕΠΟΧΩΡΙΟΥ (υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας Αλεποχωρίου )
ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΑΤΙΡΤΖΗ ΓΚΙΟΥΛΕΡ του ΓΙΟΥΣΟΥΦ
ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΟΥΛΙΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα ΑΣΗΜΕΝΙΟΥ (υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας Ασημενίου )
AΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΚΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΚΑΤΗΡΗ ΒΑΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΑΛΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥ (υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας Ελληνοχωρίου ) ΚΟΜΠΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΙΔΕΡΗ
ΚΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΠΟΝΤΣΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΩ του ΗΛΙΑ
ΜΠΡΑΤΙΚΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΑΝΕΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΦΟΡΤΣΑ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟΥ (υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας Κουφοβούνου ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΟΥΦΑΚΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Κοινότητα ΣΟΦΙΚΟΥ (υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας Σοφικού )
ΒΛΑΣΑΚΑΚΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΙΑΛΙΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΛΙΑΛΙΑΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΜΠΑΛΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

========================================================================

 

 

 

 

ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ