Οι Εφορείες Αρχαιοτήτων Έβρου και Ροδόπης σας προσκαλούν στο Αρχαιολογικό Μουσείο Αλεξανδρούπολης το Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 17:30 για να παρακολουθήσετε την ημερίδα για την παρουσίαση της νέας έκθεσης του Αρχαιολογικού Μουσείου Σαμοθράκης.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο πλαίσιο της ολοκλήρωσης και της προβολής του έργου «Επανέκθεση Αρχαιολογικού Μουσείου Σαμοθράκης, οργάνωση λοιπών λειτουργικών χώρων και υλοποίηση των συνοδευτικών επικοινωνιακών δράσεων».
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει!
![](http://www.inevros.gr/wp-content/uploads/2023/11/%CE%B7%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%B4%CE%B1-%CE%B1%CF%81%CF%87-1.jpg)