Η Εθελοντική Ομάδα του Τσικνοαντίου σε συνεργασία με την ομάδα ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΑΓΗΝΗΣ, το καφέ ΕΔΕΜ και τα Κοτόπουλα ο Δημήτρης διοργανώνουν ένα ξέφρενο γλέντι με πολύ χορό, κέφι, μουσική, φαγητό και διασκέδαση για να αποχαιρετήσουν την Αποκριά την Κυριακή 17 Μαρτίου 2024 στις 12:00 στην πλατεία της Κάτω Σαγήνης.
Μασκαρευτείτε και ελάτε να αποχαιρετίσουμε με πολύ κέφι και να τσικνίσουμε, αναφέρει το κάλεσμα της διοργάνωσης.
Στη μουσική επιμέλεια ο DJ Lelios!!
![](https://methorios.gr/wp-content/uploads/2024/03/Tsikno-Antio-2024-724x1024.jpg)